Ślub jest wyjątkową chwilą w życiu pary młodej i najbliższych osób, które w tym wydarzeniu mają zaszczyt uczestniczyć. Para młoda stara się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przy tej okazji nie można zapomnieć o tym, że gościom należy podziękować na ich przybycie i chęć towarzyszenia nowożeńcom na ich nowej drodze życia. W jakiej formie podziękować gościom za przyjście na ślub?

Klucz otwieracz — nietypowy i oryginalny pomysł na podziękowanie ślubne

Goście weselni nie oczekują od pary młodej prezentów czy podziękowań za to, że przyjęli zaproszenie i przyjechali na ślub oraz wesele. Jednak jeśli zobaczą oni drobny upominek, to na pewno zrobi im się cieplej na sercu i będą wspominać ten dzień jeszcze lepiej. Podziękowanie nie musi być uroczyste, nie musi też kosztować majątku. Można podarować drobnostkę, która sprawi radość i wywoła uśmiech na twarzy. Klucz otwieracz podziękowania ślubne jest hitem w ostatnim czasie i warto zdecydować się na taką formę podziękowań. Praktyczny, nietuzinkowy i oryginalny gadżet przyda się każdemu.

Podziękowanie ślubne od serca

Coraz więcej osób docenia drobne gesty, które sprawiają, że można poczuć się wyjątkowo. Klucz otwieracz jest małym gadżetem, a jakże pomysłowym rozwiązaniem. Klucze najczęściej stylizowane są na styl vintage. W zestawie dostępne są z zawieszką, na której można napisać coś od serca. Całość wygląda pięknie i może wisieć w kuchni na widoku, gdyż otwieracz z pewnością przyda się nie raz. Na zawieszce można wydrukować dowolny tekst. Para młoda może wybrać wiersz, który jest bliski ich sercu. Można też wydrukować zdjęcie lub napisać kilka słów prosto z serca. Fajnym rozwiązaniem jest wykonanie napisu własnoręcznie. Wówczas taki podarunek nabiera jeszcze większej wartości sentymentalnej.

Klucz otwieracz jako brelok

Wybierając jako podziękowanie ślubne klucz otwieracz, można sprawić wielu osobom frajdę. To niewielki przedmiot, który można przypiąć do kluczy. Wówczas nawet podczas wycieczki czy wyjazdu na biwak będzie można bez problemu otworzyć każdą butelkę. Dopinając go do kluczy, nie ma także obaw, że otwieracz się zgubi lub gdzieś zapodzieje w torebce, lub kieszeni. Z racji tego, że otwieracz w kształcie klucza wygląda oryginalnie, to będzie zwracać uwagę każdego. To świetny pomysł na podziękowanie i przypadnie od do gustu nie tylko młodszym uczestnikom zabawy, ale także tym starszym, którzy znają takie klucze z dzieciństwa.

Klucz otwieracz w stylu retro

Wyjątkowy design sprawia, że otwieracz w kształcie klucza wygląda bardzo oryginalnie. Klucz z zawieszką można powiesić na butelce z wodą lub położyć obok talerzyka. Na pewno taki zestaw będzie pasować do każdego eleganckiego przyjęcia weselnego i świetnie będzie się komponować z pozostałymi dodatkami. Klucze dostępne są w różnych kolorach, a więc można zamówić jedną barwę lub wybrać różne. Brązowe można podarować starszym osobom, a srebrne najmłodszym. Klucze wyglądają bardzo elegancko i są wykonane z wytrzymałego stopu. To oczywiście sprawia, że nie rdzewieją i wyglądają dobrze przez długie lata.