Każda z kobiet znacznie lepiej się czuje, gdy ma na sobie dobrze dopasowaną, efektowną i co najważniejsze wygodną bieliznę. Mimo, iż w sklepach wybór różnorodnych kompletów jest dość spory, to jednak panie nie zawsze wiedzą na jaki model się zdecydować. Jaka bielizna damska powinna więc znaleźć się w każdej kobiecej szafie? Poniżej kilka sprawdzonych wskazówek.

Eleganckie komplety są zawsze na topie
Większość stylistów radzi paniom, by te zainwestowały w przynajmniej kilka kompletów bielizny składających się z dobrze dobranego biustonosza i wygodnych majtek. Taki zestaw świetnie przydaje się na co dzień, jak i na specjalne okazje. Obowiązkowo trzeba postawić na klasykę, czyli przynajmniej jeden komplet bielizny w kolorze cielistym (np.: pod białe i przezroczyste ubrania) i jeden w kolorze czerni.

Wygoda na pierwszym miejscu
Wielu ekspertów od mody zgodnie twierdzi, iż bielizna damska musi być wygodna. Nie ma bowiem nic gorszego niż szorstkie materiały, uwierające dodatki w biustonoszu, czy zbyt obcisłe majtki. Dobrze jest więc na zakupach bardzo dokładnie przyjrzeć się temu, co wpadnie paniom w oko oraz co będą chciały włożyć do swojego koszyka. Warto sprawdzić, z jakiego materiału zostały wykonane dane rzeczy, jak je uszyto, a także, czy dodatki, w które zostały wyposażone nie będą wpływały na komfort noszenia. O ile jest taka możliwość, dobrze jest przymierzyć bieliznę w sklepie, by mieć pewność, że idealnie ona pasuje do swojej przyszłej użytkowniczki.