Wbrew pozorom, wybór zaproszeń ślubnych to jeden z ważniejszych wyborów! W dzisiejszych czasach najpierw dzwonimy, a później wysyłamy zaproszenie – to nie ulega wątpliwościom. Listy jednak wysyła się rzadko, więc jeśli ktoś już jakiś dostaje, zapada on w pamięć. Warto jest więc postawić na modny, srebrny wzór, który ucieszy oko gościa. Na jaki srebrny wzór można się zdecydować?

Zaproszenia ślubne srebrne – kropeczki

Kropeczki to zarówno modny, jak i ponadczasowy, wzór. Zaproszenie w małe, srebrne kropeczki, może nie wydawać się bardzo wyszukane. Jest to jednak rozwiązanie niezwykle eleganckie, z klasą, bez zbędnego przepychu i zamieszania. Połyskujące, srebrne kropki, białe bądź kremowe tło i czarny druk – klasyka w najlepszym wydaniu! 

Motyw obrączek

Jasne tło (np. pastelowy róż, pastelowy niebieski, kremowy czy, po prostu, biały), ciemny druk (najczęściej czarny), a na dole… srebrne obrączki. Motyw obrączek to bardzo słuszny wybór na zaproszenie ślubne. Taka elegancka, minimalistyczna grafika sprawi, że nasze zaproszenie będzie inne niż wszystkie, ale też proste i z klasą. 

Zaproszenia ślubne srebrne z koronką

Koronka to motyw, który często pojawia się na sukniach ślubnych, ale na zaproszeniach – nieco rzadziej. A szkoda, bo wyglądać może niezwykle elegancko. Jedna strona zaproszenia może być zadrukowana i zawierać najważniejsze informacje o naszej uroczystości (kto, gdzie, kiedy, dress code, inne informacje), a druga strona całkowicie pokryta delikatną, srebrną, wypukłą koronką! 

Zobacz inspiracje od z-milosci.pl

Zaproszenia ślubne i srebrny brokat

Zaproszenie ślubne nie musi być wzorzyste – może być, po prostu, muśnięte srebrnym brokatem! To rozwiązanie bardzo proste, ale efektowne. Z brokatu można też zrobić kształty np. serca. 

Podsumowując…

Warto jest przemyśleć wygląd zaproszeń na swój ślub – to pierwsza rzecz związana z uroczystością, jaką zobaczą nasi weselni goście! Srebro to kolor niezawodny, któremu warto zaufać – również jeśli chodzi o zaproszenia ślubne. Takie w kropki, z koronką czy brokatem będą zarówno efektowne, jak i eleganckie.