Bielizna ślubna to zakup równie ważny jak sukienka czy buty, w których kobieta stanie przed ołtarzem. Chociaż bielizny nie widać, dla bardzo wielu kobiet świadomość, że ma się na sobie piękną koronkową i seksowną bieliznę, jest wyjątkowo budująca i dodająca pewności siebie. Jaki kolor bielizny ślubnej wybrać? W końcu trzeba znaleźć komplet, które idealnie sprawdzi się pod sukienką ślubną, ale także coś na noc poślubną.

Bielizna ślubna pod sukienkę ślubną

bielizna ślubnaPod sukienkę ślubną najlepiej zakupić komplet bielizny w kolorze białym lub cielistym. Tak naprawdę zwykle ta druga opcja sprawdza się lepiej, niestety bielizna w białym kolorze czasami prześwituje nawet przez białe ubrania. Komplet bielizny w kolorze cielistym zwykle pozostaje niewidoczny. Oczywiście należy odcień kompletu bielizny dopasować do odcienia własnej skóry. Warto kupić dla siebie idealnie modelujący biust stanik, dobrze skrojone majtki, albo zdecydować się na halkę modelująca. Pod sukienkę ślubną trzeba czasami zakupić specjalny model biustonosza, gdyż wiele kobiet decyduje się na sukienki mocno wydekoltowane lub uszyte z koronki.

Bielizna ślubna na noc poślubną

Bielizna na noc poślubną nie musi mieć koloru białego czy cielistego. Tutaj zwyczajnie można puścić wodze fantazji lub wybrać bieliznę w swoim ulubionym kolorze. Mimo wszystko wiele kobiet decyduje się na zakup bielizny białej, która najbardziej kojarzy się z niewinnością i czystością..