Odpowiednia oprawa wesela to niezwykle ważna część przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Jednym z tych elementów, na który pary młode zwracają wiele uwagi, są między innymi odpowiednio dobrane zaproszenia ślubne. Dzisiaj dużą furorę robią między innymi zaproszenia ślubne 3D jak te od Z Miłości, których na rynku przybywa z każdym rokiem.

Ciekawe i zaskakujące

Trójwymiarowe zaproszenia ślubne mogą mieć bardzo zróżnicowane formy, wszystko zależy często wyłącznie od pomysłowości osób zajmujących się ich tworzeniem. Mogą to być postacie wysuwające się z płaskiej kartki podczas jej otwierania jak też niezwykle popularne ostatnie eksploding boxy, czyli pudełka, które po zdjęciu wieczka rozkładają się w ciekawe kształty.

Gotowe czy indywidualnie wykonane?

Bez problemu dzisiaj można znaleźć na rynku gotowe zaproszenia ślubne 3D, ale wiele par młodych decyduje się zamówić je na indywidualne wykonanie. Wówczas są one personalizowane zgodnie z ich oczekiwaniami, dzięki czemu stają się niezwykle unikatowe i niepowtarzalne. Wiele z nich wykonywanych jest w całości ręcznie, co z pewnością czyni je bardzo niepowtarzalnymi. Jednakże takie zaproszenia należy nie tylko zamówić znacznie wcześniej, ale także liczyć się z ich wyższą ceną.