Przewodnik Młodej Pary

portret_mozaika

 

Fotomozaika to prawdziwa gratka dla osób poszukujących nietypowego prezentu na ślub, urodziny lub rocznicę.
Czym jest fotomozaika?

 


Fotomozaika jest to obraz utworzony z miniaturowych zdjęć. Wszystkie zdjęcia tworzące obraz główny są zdjęciami przekazanymi przez zamawiającego. Fotografia jest drukowana na papierze fotograficznym (230g/m2), przy użyciu ploterów japońskiej firmy Canon lub na wysokiej jakości płótnie typu canvas (100% bawełny/220g/m2).

Ponadto na dodatkowe życzenie klienta na zdjęciu umieszczana jest dedykacja. Tekst dedykacji jest doskonale widoczny nawet dla najmniejszej czcionki, ponieważ jest nakładamy dopiero po przygotowaniu projektu mozaiki.

Ile trwa sporządzenie fotografii?

W ciągu kilku godzin (max 24h) od chwili złożenia zamówienia firma przygotowuje 2 projekty mozaiki do wyboru.  Wybraną mozaikę będzie można pobrać w oryginalnej rozdzielczości (plik JPG) w ciągu kilku godzin od zaksięgowania płatności. Wydrukowaną wersję natomiast, firma wyśle w najbliższy czwartek.

Tworzeniem tych niecodziennych zdjęć zajmuje się firma Innova Partners Łukasz Lothammer z siedzibą w Warszawie. Szersza galeria zdjęć jest do obejrzenia bezpośrednio na stronie firmy >>kliknij tu<<.

Jak zamówić? – Zobacz.


Niezdecydowanym przedstawiamy kilka opinii osób, które zakupiły fotomozaikę:

“Wszystko na najwyższym poziomie, mozaika baardzo się podobała. Bardzo miły kontakt i duży plus za odbiór osobisty! Polecam Mozaikowo jak najbardziej.”
Aneta – 15.02.2012

“Bardzo profesjonalna i błyskawiczna obsługa. Mozaika była prezentem urodzinowym dla kolegi. Jubilat oraz wszyscy goście byli zachwyceni – zarówno pomysłem jak i wykonaniem (zdjecie jubilata było stworzone ze zdjęć znajomych). Każdy dokładnie studiował mozaikę aby odszukać się na zdjęciu. Wzbudziło to wiele radości. Podpisana na odwrocie mozaika to wspaniała pamiątka.”
Irmina – 15.02.2012

“Coś niesamowitego. Naprawdę fantastyczny pomysł na prezent! Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości wykonania, pomniejszone zdjęcia bardzo dobrze widoczne. Koszt mozaiki – X zł, mina osoby obdarowanej – bezcenna ;) Dodatkowo bardzo dobry i sprawny kontakt. Gorąco polecam! :)”
Wojciech  (….) – 06.01.2012

“zamówiona mozaika jest super, bardzo się podobała. Realizacja transakcji bezproblemowa i szybka. polecam wszystkim.”
Konrad – 03.01.2012