Zaproszenia ślubne to jeden z ważniejszych dodatków, które trzeba planować z dużym wyprzedzeniem, ale nie tylko. Warto dokładnie przemyśleć ich wygląd, by idealnie współgrały z resztą ślubnych dodatków, począwszy od ustrojenia stołu, a kończąc na kolorze balonów zdobiących salę. To właśnie nazywa się motyw przewodni i warto ustalić go od razu. To bardzo ułatwi dalsze kierowanie przygotowaniami.

model zaproszenia bordo z-milosci

Najważniejszym elementem zaproszenia, zaraz po jego zawartości z informacjami dotyczącymi ślubu, jest jego forma i kolor. Tradycyjne kartki wychodzą z mody! Warto przemyśleć opcję zakupu spersonalizowanych boxów. To niezaprzeczalny hit ostatnich sezonów i sprawi, że każdy z gości poczuje się doceniony. W środku można umieścić skromny upominek i pamiątka gotowa!

Skoro forma zaproszenia już zaplanowana, czas na kolor przewodni. Wyrazisty kolor to jest to! Najbardziej popularnym kolorem ostatnich sezonów jest niebywale szlachetny kolor- bordo. Zaproszenia ślubne bordowe będą świetną opcją dla każdej pary, która ceni sobie elegancki styl, nawet w przypadku detali. To kolor miłośników perfekcji. W połączeniu ze złotem czy bielą stworzy udaną kompozycję, która zachwyci każdego z gości, to pewne!

Zaproszenia ślubne to bardzo ważny aspekt każdego wesela. Warto skusić się na tą charakterystyczną opcję, jaką są zaproszenia ślubne bordowe, ponieważ jak żadne inne nadadzą stylu i elegancki zaproszeniu, nawet temu wykonanemu w prostej formie. Tak wiele za tak niewiele, przekonaj się sam już dzisiaj i zaplanuj idealne zaproszenia!