Tak to już się przyjęło, że przyjęcie weselne powinno mieć naprawdę atrakcyjną dla oczu oprawę. Każda przyszła panna młoda stara się zatem czymś zaskoczyć swoich gości i stworzyć dekoracje i rozwiązania inne niż wszystkie. Spore pole do popisu mają miłośnicy przyjęć weselnych w stylu boho. Ten niezwykle nonszalancki styl wywodzący się z Australii, pozwala na uruchomienie wyobraźni, wtedy gdy tworzy się dekoracje, aranżuje kwiaty czy komponuje zaproszenia ślubne w stylu boho.

Piękne zaproszenia ślubne

Boho styl pełen luzu i nieskrępowanej elegancji. Charakterystyczne są dla niego koronki i kwieciste sukienki, jasne barwy i wszystko to, co zrobione własnoręcznie. Styl boho ma się naprawdę bardzo dobrze, a przyjęcia weselne utrzymane w takiej tematyce są wciąż najbardziej popularne w naszym kraju. Aby już na samym wstępie podkreślić swoim przyszłym gościom, w jakim nurcie będzie zorganizowane przyjęcie weselne, warto zdecydować się na niezwykłe oryginalne zaproszenia ślubne boho. Jeżeli przyjęcie weselne będzie odbywało się na przykład w drewnianej stodole lub w szklarni, dobrze delikatnie zasugerować to gościom, aby odpowiednio wybrali swoje ubrania oraz buty.

Styl boho w praktyce

Ten styl daje naprawdę bardzo duże pole do popisu dla osób mających wyobraźnię oraz zacięcie do tworzenia różnych rzeczy własnoręcznie. Styl boho w praktyce to zatem mnóstwo ciekawych kwiatów, które często można zerwać gdzieś po prostu na pobliskiej łące. To dużo świec i naturalnych dodatków i dekoracji. Można takie elementy zawrzeć również na zaproszeniach.