Panna młoda w tym wyjątkowym dniu, w którym wstępuje w związek małżeński powinna czuć się pięknie i komfortowo. Na samopoczucie bohaterki wesela składa się szereg różnych czynników, a jednym z nich z pewnością jest dobrze dopasowana bielizna ślubna, dlatego warto poświęcić nieco czasu i środków na to, by wybrać taką, która doskonale spełni swoją rolę.

Bielizna ślubna- jak wybrać najlepszą dla siebie?

Poszukiwania idealnej bielizny warto zacząć już przy wyborze sukni ślubnej, bowiem to od jej kroju zależy najczęściej wybór stanika i pozostałej części części odzieży spodniej. Wybrany stanik dobrze jest zabrać ze sobą na przymiarki, aby uniknąć niespodzianek przed samym ślubem. Najczęściej zestaw bielizny pod suknię składa się z dopasowanych majtek i stanika, body lub gorsetu oraz rajstop albo pończoch z pasem i podwiązki, która jest tradycyjnym elementem stroju, mającym zapewnić namiętność i wierność przez długie lata trwania związku.
Rolą bielizny jest pozostawać niewidoczną, ale jednocześnie modelować i podtrzymywać sylwetkę, więc dzięki dobremu wyborowi można zamaskować drobne mankamenty figury oraz podkreślić walory panny młodej. Desu powinno w takim przypadku być wygodne i solidnie wykonane z oddychających materiałów, które zapewnią kobiecie komfort przez cały ten przyjemny, ale i wymagający dzień.

A co z nocą poślubną?

Po emocjonującym dniu ślubu i często zabawie do późna, nadchodzi pora zarezerwowana tylko i wyłącznie dla młodej pary. Jeśli chodzi o wybór ubioru na ten magiczny czas, to coraz to więcej kobiet decyduje się na zakup specjalnej bielizny na przeznaczonej właśnie na noc poślubną – https://obsessive.com/pln_pl/bielizna-slubna.
W salonach bieliźniarskich do wyboru mamy mnóstwo różnorodnych propozycji, od klasycznych kompletów bielizny, poprzez koronkowe i zwiewne koszulki nocne, aż po seksowne gorsety, które pięknie podkreślają talię i biust. Dużym powodzeniem cieszą się także takie elementy jak pończochy z dobranymi pasami czy opaski na oczy, a najchętniej wybieranym kolorem jest oczywiście biel.