Pierwsza rocznica związku po złożeniu sobie przysięgi małżeńskiej jest emocjonująca i pełna przyjemnych wspomnień związanych z weselem i jego okolicznościami. To jest jeszcze czas, kiedy wzajemne uczucie jest stosunkowo świeże, a celebrowanie rocznicy je tylko wzmaga. Warto ten czas odpowiednio uczcić, aby w kolejną rocznicę mieć o jedno przyjemne wspomnienie więcej.

Prezent na rocznicę

Tradycją jest, że na pierwszą, papierową rocznicę ślubu należy podarować małżonkowi prezent zrobiony z papieru. Dobrym pomysłem są kartki na rocznicę ślubu. Dla sprytnych jest to właściwie załatwienie sprawy – kartka jest przecież papierowa.

kartki na rocznicę ślubu z życzeniami

Kartki na rocznicę ślubu z życzeniami dla drugiej połówki mogą być oczywiście wykonane własnoręcznie, poprzez co zyskują na wartości w oczach małżonka lub małżonki, na https://www.twojakartka.pl/rocznice/ zobaczysz wszystko co możesz dać. Jednakże stworzenie takiego upominku może przerastać umiejętności manualne niektórych osób, dlatego warto jest takiego prezentu poszukać również w internecie. Wyjątkowe, ręcznie robione karnety na rocznicę ślubny nie są być może najtańsze, ale za to wyjątkowo piękne i oryginalne. Często pozostawione jest w nich po prostu miejsce, aby wpisać w nim swoje osobiste życzenia.

W internecie można znaleźć wiele miejsc, gdzie są dostępne piękne, indywidualnie wykonane karty, które na pewno zapadną w pamięć małżonkowi lub małżonce. Warto pokusić się o poszukiwanie wyjątkowego upominku, ponieważ – teoretycznie – taki moment przeżywa się tylko raz. Później rocznice zbliżają się już coraz szybciej i nabierają zupełnie innego znaczenia.