Wybór weselnych atrakcji jest w tej chwili naprawdę przeogromny! Wszystko to spowodowane jest tym, że każda młoda para marzy o tym, aby ich wesele było wyjątkowe w każdym calu. To dlatego pojawia się coraz więcej atrakcji, dodatków oraz gier i zabaw, które mają na celu rozruszać towarzystwo i sprawić, że spędzony wspólnie czas i to w dodatku w tym wyjątkowym dniu, będzie naprawdę cudowny i wart zapamiętania.

nietypowa księga gości

Czym jest nietypowa księga gości i jak sprawić, aby była ona oryginalna?

W sklepach z akcesoriami weselnymi, bez trudu znaleźć można wiele wzorów ksiąg weselnych, do których wpisywać będą się zaproszeni goście. Jak jednak sprawić, aby księga była ściśle spersonalizowana i odpowiednia właśnie dla tej jednej pary? Z całą pewnością zadbać można o jej wygląd zewnętrzny. Już na okładce warto umieścić wspólną fotografię młodej pary oraz dodać do tego informację o dacie zaślubin. Po obu stronach księgi dodać można także imiona osób wstępujących w związek małżeński. Dzięki temu księga będzie całkowicie spersonalizowana.

Obecność ksiąg weselnych, nieodłącznie kojarzy się także z foto budkami, w których goście mogą wykonać pamiątkowe zdjęcia z użyciem przeróżnych, zabawnych akcesoriów, które dodatkowo ozdabiają fotografię. Dzięki temu, od razu wydrukowane fotografie można zamieścić w księdze gości weselnych i ozdobić je zabawnymi wierszykami, rysunkami, czy po prostu życzeniami płynącymi dla młodej pary, co z całą pewnością będzie doskonałym wspomnieniem na długie lata.