Podobno istnieją pary, które nad projektem zaproszeń ślubnych zastanawiają się dużo dłużej, niż nad wystrojem sali. Nic w tym dziwnego – zaproszenie, które wysyłamy do przyjaciół i rodziny, to przecież pierwszy sygnał na temat atmosfery, w jakiej odbędzie się ślub i wesele. Oto 2 inspiracje, dzięki którym Wasze zaproszenia zyskają niepowtarzalny wygląd.

Geometryczne grafiki

Planujecie umieścić na zaproszeniach Wasze zdjęcia, ciekawy krajobraz, a może któryś z tradycyjnych symboli miłości, jak połączone serca? To dość popularne pomysły, po które sięga niejedna para, jednak Wy możecie zinterpretować je zupełnie inaczej. W jaki sposób? 

Przerabiając każde zdjęcie bądź grafikę na geometryczny projekt o czystych liniach i nasyconych kolorach. Ten pomysł sprawdzi się też przy podziękowaniach ślubnych dla gości czy księdze pamiątkowej. Przypadnie on do gustu szczególnie parom, którym bliskie są nowoczesne trendy w sztuce miejskiej.

przykład podziękowania dla gości polskiej marki z-milosci

Pieczątki i napisy na maszynie

W czasach, gdy pismo maszynowe było standardem, taki pomysł byłby wyjątkowo źle widziany. Obecnie jednak pisanie na maszynie kojarzy się z sentymentalnym podejściem do przeszłości, a maszynowe czcionki są uważane za wysoce estetyczne. 

Potrzebujecie karteczek z nazwiskami, by oznaczyć podziękowania ślubne dla gości? Parę linijek na maszynie wzbudzi zainteresowanie każdego. Adresowanie zaproszeń? Zapomnijcie o wydrukach na kopertach i wyciągnijcie starą maszynę rodziców z piwnicy. Efekt z pewnością podkreśli Wasze zaangażowanie w oprawę tego dnia!