Bardzo wiele panien młodych w ostatnich sezonach decyduje się na skromność i prostotę. Biżuteria srebrna staje się coraz popularniejszym wyborem na własny ślub, bowiem doskonale podkreśla ona lekkość ślubnej stylizacji oraz dodaje jej wyrafinowania. Srebrny kolor perfekcyjnie komponuje się z bielą, dając naprawdę olśniewający efekt.

Komplety srebrnej biżuterii na ślub

Jeśli chodzi o panny młode, to najbardziej popularnym wyborem są komplety srebrnej biżuterii. Biżuteria srebrna stanowiąca komplet, o ile jest spójna z resztą stylizacji, podkreśla urodę panny młodej, dodaje jej blasku i wdzięku. Bardzo często biżuteria wykonana ze srebra ozdobiona jest dodatkowymi kryształkami, cekinami bądź też kamieniami szlachetnymi, przez co zyskuje szlachetnego wyglądu. Srebro w dalszym ciągu jest o wiele tańszym wyborem niż złoto, dlatego biżuteria srebrna https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-srebrna-925 naprawdę nie kosztuje wiele. Komplet na ślub można kupić w okazyjnej cenie, zwłaszcza poszukując promocji w internecie.

Srebrne kolczyki lub naszyjnik na ślub

Bardzo wiele panien młodych wybiera bogato zdobione suknie ślubne, do których komplet biżuterii srebrnej może okazać się zbyt okazałym wyborem. W takim przypadku zdecydowanie lepiej wybrać jeden biżuteryjny akcent, który stonuje i uspokoi całą stylizację. Srebrne kolczyki lub naszyjnik będą stanowiły doskonałe uzupełnienie dla bogatej stylizacji, przez co można uniknąć efektu przeładowania i tandety.

Panny młode poszukujące srebrnej biżuterii powinny zdawać sobie sprawę z tego, że ma być ona jedynie uzupełnieniem stylizacji, a nie wybijać się na pierwsze tło. To panna młoda i jej uroda ma być tego dnia na pierwszym planie, a srebrne dodatki mogą tylko podkreślać jej piękno.