Świat mody wraca do swoich korzeni. Szczególnie dobrze widać to na przykładzie rynku biżuterii. Do łask powraca biżuteria męska, która przez wieki była stałym elementem garderoby mężczyzn.

MĘŻCZYŹNI RÓWNIEŻ BIŻUTERIĘ NOSZĄ

Bransoletki męskiej na powrót stają się modnym dodatkiem do ubrania. Nie jest to wymysł współczesnych nam projektantów. Kolczyki były dumnie noszone przez mężczyzn od początku rozwoju cywilizacji. Nosili je już Persowie, znajdowały się w kanonie odzieżowym barokowej Francji. Moda na nie zakończyła się dopiero wraz z nastaniem I wojny światowej. Możliwe więc, że wielu z nas posiada zdjęcie męskiego przodka, który wzbogaca swój wygląd biżuterią! Nie można zatem powiedzieć, że biżuteria jest dodatkiem niemęskim.

bransoletki męskie srebrnePODARUJ SWOJE SERCE

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat utarł się w Polsce zwyczaj obdarowywania bliskiej osoby gustowną biżuterią. Na przykład dzieciom komunijnym czy bierzmowanym wręczamy medaliki z wizerunkami świętych, ukochanej dziewczynie czy żonie ofiarujemy kolczyki i wisiorki, zaś mężczyznom zegarki. Biżuteria ma zatem również wyrażać ogrom miłości, którą darzymy obdarowywaną osobę. Znakomicie sprawdzą się więc srebrne bransoletki męskie z grawerem. Możemy na nich zamieścić dowolny napis. Od zwykłego „kocham Cię”, przez imię ukochanej osoby, do złotych myśli.

PODSUMOWANIE

Jak widać, biżuteria wcale nie jest wyłącznie domeną kobiet. Z powodzeniem można ją oferować mężczyźnie. Pokażemy mu przy tym ogrom naszych uczuć, jakimi go darzymy i podarujemy mu niezwykle trwałą pamiątkę, dzięki czemu na zawsze zyskamy miejsce w jego pamięci.