Przewodnik Młodej Pary

Białe gołębieGołębie na ślubie mogą stać się niepowtarzalną atrakcją tej podniosłej ceremonii. Doskonale podkreślą wyjątkowość tej chwili.
Gołąb jest symbolem niebiańskiej czystości i niewinności, poselstwa nowin niebiańskich, Zwiastowania; duszy, duszy zmarłego, zmartwychwstania, odrodzenia, uskrzydlonych dążeń, natchnienia boskiego, pobożności, ofiary, pokory: miłości, rozkoszy i uciech miłosnych; prawdy, mądrości, wróżby, stałości. dumy; pokoju; poczty (już w staroż. Egipcie używano gołębi do przesyłania wiadomości); prostoty, łagodności, nieśmiałości. szczerości; zazdrości, tchórzostwa, głupoty; żałoby, melancholii). Źródło: www.symbolizm.obrazy-olejene.org
Wypuszczenie gołębi nadaje ceremonii niepowtarzalny charakter. Odbywa się po zakończeniu uroczystości zaślubin , przed Kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego. Po wyjściu z budynku Nowożeńcom wręczana jest para białych gołębi w wiklinowym , białym koszyczku , lub podane bezpośrednio do rąk , które później Młoda Para wypuszcza w niebo .
Koszt – 150 zł za parę białych gołąbków. Aby zamówić pokaz gołębi zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy „IMPRESS DECOR” na stronie www.impressdecor.szczecin.pl.