Piękne zaproszenia ślubne w stylu vintage

Ślub to uroczystość, która zwykle zdarza się raz w życiu. Dlatego warto zadbać o każde detale, między innymi takie jakie zaproszenia ślubne. Mogą być utrzymane w różnych stylach, wszystko zależy od tego, co będzie podobać się przyszłej Młodej Parze. Jednym z oryginalnych pomysłów na bileciki są zaproszenia ślubne vintage. Przyciągają wzrok oryginalnością.

ślubne zaproszenie a'la vintage

Kiedy wręczyć zaproszenie?

A kiedy najlepiej wręczyć zaproszenie naszym gościom? Najbardziej optymalny termin to cztery miesiące przed ślubem, najpóźniej jednak musimy to zrobić miesiąc przed. Możemy je wręczyć osobiście lub jeśli gość mieszka daleko – wysłać pocztą.

Oryginalne motywy zaproszenia ślubnego

Na przykład motywem przewodnim, jaki zdobi zaproszenie ślubne retro vintage mogą być urokliwe kwiaty gipsówki. Na froncie zaproszenia zobaczymy piękny wianek z kwiatów oraz wstęgę z datą uroczystości. Tło wykonane jest z szarego drewna. A środek zaproszenia utrzymany został w klimacie rustykalnym. Naszą uwagę zwracają zwłaszcza nastrojowe lampki. Cena takiego zaproszenia waha się w zależności od ilości gości. Im więcej będziemy mieć zaproszonych gości, tym taniej będzie kosztował nasz bilecik.

Jeżeli jednak nie lubimy narzuconych z góry wzorów, można samemu wykreować, jak ma wyglądać nasze zaproszenie. Wiele sklepów internetowych oferuje taką opcję.

Podsumowanie

Zanim wybierzemy zaproszenie ślubne vintage, warto dobrze rozejrzeć się w sieci i wybrać wzór, który będzie nam się najbardziej podobał.