Naprawdę romantyczne zaproszenia ślubne

Nie możesz znaleźć zaproszeń ślubnych, które by idealnie wpisywały się w klimat ceremonii, którą organizujecie? Jeśli szukasz czegoś delikatnego i romantycznego – czas najwyższy sprawdzić zaproszenia ślubne boho – jedne z najmodniejszych zaproszeń obecnie dostępnych.

Zaproszenia z pomysłem

Faktycznie, ten rodzaj zaproszeń znacznie różni się od typowych propozycji. Czym się one charakteryzują? Przede wszystkim zazwyczaj obecne są na nich romantyczne, delikatne i subtelne motywy kwiatowe. Oprócz kwiatów mogą się jednak pojawić różnego rodzaju motywy florystyczne – wszystko, co kojarzy się z naturą, ekologią, przyrodą. Charakterystyczne dla zaproszeń ślubnych boho jest także zastosowanie oryginalnej czcionki, która sprawia, że całość jest ciekawa i komponuje się harmonijnie.

Motywy roślinne to nie wszystko

Na zaproszeniach w stylu boho często znajdziemy też motywy naturalnego drewna, a także dodatki, takie jak kokardki lub obręcze wykonane z cienkiego sznurka jutowego. Styl boho łatwo też łączy się z motywami malarskimi oraz z elementami zapożyczonymi ze stylu vintage. Jeśli więc chcesz postawić na naprawdę oryginalne zaproszenia w stylu romantycznym – to będą idealne zaproszenia na Twoją uroczystość.