Oryginalność, czy klasyka – co wybrać?

Przygotowując się do ślubu i organizując przyjęcie weselne, wiele par postawionych jest przed różnego rodzaju wyborami. Jedne są łatwiejsze, inne bardziej kłopotliwe, ale tak czy inaczej wszystkie wymagają chwili uwagi i zastanowienia. Jedną z takich decyzji jest wybór zaproszeń ślubnych. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego, ale czy na pewno? Wszystko zależy od tego czego poszukuje para młoda i czy decyduje się na klasyczne czy raczej oryginalne zaproszenia ślubne.

Klasyka zawsze modna

Coś w tym jest. Faktycznie od wielu lat na rynku zaproszeń ślubnych są pewne wzory, które „nie wychodzą z mody”. Należą do nich wszelkie zaproszenia w klasycznym formacie, z wycinanymi laserowo wzorami lub popularnym zdobnictwem. Decydują się na nie pary, którym zależy na ceremonii w tradycyjnym wydaniu. Najpopularniejsze kolory to beż, ecri, biel i bordo w połączeniu z bielą.

Do odważnych świat należy!

Spora grupa par decyduje się jednak na inne, niestandardowe rozwiązania. Zależy im, aby zaproszenie wyrażało ich osobowość oraz oddawało charakter. Dla sporej części z nich, ważne jest także to, aby było nietuzinkowe. Wtedy najlepiej jest rozejrzeć się za zaproszeniami wykonanymi ręcznie na zamówienie lub drukarnią, która wykona zaproszenie według powierzonego wzoru. Warto jednak pomyśleć o tym trochę wcześniej, ponieważ czas oczekiwania w przypadku nietypowych wzorów lub formatów z reguły jest dłuższy.