Idziemy wybrać zaproszenia ślubne…

Większość ze świeżo upieczonych małżonków pamięta ten dzień, gdy po raz pierwszy wybierało się do drukarni, by znaleźć idealne zaproszenia ślubne dla siebie. Pamiętamy, jak pracownik pokazał nam zbiory poszczególnych motywów, doradzając nam co warto wybrać.

Kwiaty czy figury geometryczne?

I wtedy właśnie postawiliśmy sobie pytanie – czy warto decydować się na motywy kwiatowe, czy może lepszym pomysłem są zaproszenia ślubne, które wyglądają bardzo nowocześnie. Odpowiedź nie była prosta, zważywszy na fakt, że zarówno jedne jak i drugie prezentowały się bardzo dobrze.

Co warto uwzględnić przy wyborze ślubnych zaproszeń?

  1. Jakie motywy mają je zdobić. Ostatnio bardzo popularne są zaproszenia ślubne lawenda, które – jak łatwo się domyślić – charakteryzują się przepięknym motywem tego właśnie kwiatu.
  1. Rozmiar – jest to kolejna ważna rzecz, którą trzeba uwzględnić przy wyborze zaproszeń ślubnych. Czy mają one być duże i rozłożyste, czy raczej małe i skromne…
  1. Dodatkowe zdobienia – załóżmy, że zdecydujemy się na lawendowe zaproszenia ślubne. Musimy się zastanowić, czy warto do nich dobierać jakieś dodatki w postaci wstążeczek, brokatu itd, czy może lepiej zrezygnować z tego, stawiając na standardowe pomysły.